Opcje przeglądania
Rozmiar
Cena
  • od
    do

Broń sportowa

Znaleziono produktów: 9
Tanto - nóż treningowy - 6129 Tanto - nóż treningowy - 6129
Producent: Wacoku
Cena: 24,90 zł
sztuka
zobacz więcej
Nóż gumowy - wąski - 6188 Nóż gumowy - wąski - 6188
Producent: Wacoku
Cena: 19,00 zł
sztuka
zobacz więcej
Nóż gumowy z gardą - 6189 Nóż gumowy z gardą - 6189
Producent: Wacoku
Cena: 49,99 zł
sztuka
zobacz więcej
Pistolet gumowy - 6142 Pistolet gumowy - 6142
Producent: Wacoku
Cena: 44,99 zł
sztuka
zobacz więcej
Boken - bambus klejony - 6118/BAM Boken - bambus klejony - 6118/BAM
Producent: Wacoku
Cena: 119,00 zł
sztuka
zobacz więcej

W latach 80 XX wieku, film “Wejście smoka” z Bruce’m Lee, został na szerszą skalę udostępniony polskiej widowni. Na fali popularności filmu wyrosło zainteresowanie sztukami walki. Każdy młody człowiek chciał być jak Bruce Lee i wymachiwać nunchaku. Z czasem ta popularność okrzepła, odeszła troszkę w zapomnienie, by ponownie zyskiwać na znaczeniu już nie ze względu na filmowego bohatera, ale na świadome podejmowanie aktywności fizycznej i wzrost zainteresowania kulturą Dalekiego Wschodu.

Sztuki walki to nie tylko uderzenia czy kopnięcia przy użyciu “gołych pięści”. Różnego rodzaju broń sportowa także znalazła zastosowanie w tej dziedzinie sportu (co udowadniał Lee i jego następcy).

Broń do sztuki walki

Jeżeli trenujesz sztuki walki i zależy Ci na poszerzaniu umiejętności, broń sportowa z pewnością się przyda. Broń do sztuk walki pomaga rozwijać sprawność i koordynację, uczy nowych technik, a przy tym jest to sprzęt bezpieczny, profesjonalny i można go używać na sali treningowej.

Daniken – sklep z bronią sportową

Ponieważ sztuki walki są także naszą pasją, to i w nasz sklep włożyliśmy całą pasję. W jednym miejscu znajdziesz wszystko (sprzęt, akcesoria, stroje), co wiąże się z trenowaniem sztuk walk, w tym broń sportową: bokeny, katany, kije Bo, Jo, nunchaku, miecze Schunai, noże motylkowe i wiele innych.

Broń treningowa ma być bronią do ćwiczeń i należy o tym pamiętać, kiedy decydujemy się na jej indywidualny zakup. Prawdziwi mistrzowie broń wykorzystywaną w sztukach walki po prostu darzą szacunkiem. Do naszego sklepu zapraszamy nie tylko początkujących adeptów sztuk walk, ale profesjonalistów, właścicieli szkółek i klubów sportowych. Broń do sztuk walki rozwinie nowe umiejętności ćwiczących i uatrakcyjni treningi.

Sprawdź również hakamy oraz ochraniacze na uszy. Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium