Ochraniacze krocza męskie

Znaleziono produktów: 15

W większości sportów walki kontaktowych zawodnicy narażeni są na uszkodzenia różnych części ciała. W podstawowym ekwipunku powinny więc znaleźć się ochraniacze, w tym również ochraniacze krocza męskie.

Czy warto kupować męskie ochraniacze krocza?

Suspensor, czyli męski ochraniacz na krocze jest praktycznie niewidoczny. Zakłada się go pod spodenki treningowe. Jego zadaniem jest ochrona krocza, czyli szczególnie wrażliwego miejsca, zwłaszcza u mężczyzn. Można traktować to jako dodatek do odzieży do sztuk walki, jednak warto zauważyć, że jest on bardzo przydatnym elementem, który może nam oszczędzić wielu nieprzyjemności. Ochraniacze amortyzują uderzenia, a tym samym ograniczają ryzyko kontuzji, urazu czy poważnego uszkodzenia ciała.

Męskie ochraniacze krocza w naszej ofercie

Aby ochraniacz krocza męski spełniał swoje zadanie, musi być dobrze dopasowany do ciała, a także wykonany z odpowiednich materiałów, co przekłada się na wygodę jego noszenia i komfort zawodnika. Ważne, aby przez cały czas trwania walki pozostawał na swojej pozycji, nie ograniczając ruchów i nie przeszkadzając w treningu. Ochraniacze krocza męskie możesz zaleźć w kilku rozmiarach. Ważne jest, żeby zawsze starać się wybrać ten, który najbardziej odpowiada Twojej budowie. Za duży lub za mały może przeszkadzać Ci w swobodnych ruchach i bardziej Ci zaszkodzić niż pomóc. Nasze ochraniacze krocza męskie wykonane są z tworzywa sztucznego. Dla jeszcze lepszego dopasowania do Twojej budowy ciała zastosowany jest w nich dodatek elastyny, szczególnie w pasach, żeby zapewnić im odpowiednią rozciągliwość.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium