Opcje przeglądania

Packi treningowe

Znaleziono produktów: 12
Packa podwójna DAEDO - duża - PR 16221 Packa podwójna DAEDO - duża - PR 16221
Producent: Daedo
Cena: 134,99 zł
sztuka
zobacz więcej
Packa podwójna DANIKEN - 7008/BK Packa podwójna DANIKEN - 7008/BK
Producent: Daniken
Cena: 90,00 zł
sztuka
zobacz więcej
Packa pojedyncza DANIKEN - 7007/R Packa pojedyncza DANIKEN - 7007/R
Producent: Daniken
Cena: 74,99 zł
sztuka
zobacz więcej
Packa pojedyncza dla dzieci - 7014/R Packa pojedyncza dla dzieci - 7014/R
Producent: Daniken
Cena: 65,00 zł
sztuka
zobacz więcej
Packa na sprężynie - 100-TMW Packa na sprężynie - 100-TMW
Producent: Daniken
Cena: 135,00 zł
zobacz więcej
Packa podwójna DAEDO - czerwona - PR 1622/R Packa podwójna DAEDO - czerwona - PR 1622/R
Producent: Daedo
Cena: 104,99 zł
zobacz więcej
Packa pojedyncza DAEDO - PR 1614 Packa pojedyncza DAEDO - PR 1614
Producent: Daedo
Cena: 94,99 zł
zobacz więcej
StormCloud Tarcze Trenera Flex Mitts StormCloud Tarcze Trenera Flex Mitts
Producent: Storm Cloud
Cena: 189,00 zł
zobacz więcej

Sztuki i sporty walki jak każda inna dyscyplina sportowa, do osiągnięcia jak najlepszych wyników potrzebują zaangażowania ćwiczącego, doświadczonego trenera i dobrego sprzętu treningowego. Wzrost popularności sztuk i sportów walki wiąże się z docenieniem aktywności ruchowej dla naszej kondycji i zdrowia i szukaniem ciekawych form ruchu, które nie tylko wzmocnią organizm, ale nauczą samokontroli, samoobrony i będą posiadać elementy rywalizacji sportowej. Decydując się na sporty walki, których istotnym elementem są kopnięcia (taekwondo, kicboxing, karate), warto zakupić packi treningowe do ćwiczeń wysokich kopnięć.

Packi treningowe – co to takiego?

Packa treningowa do ćwiczenia precyzji kopnięć, techniki i szybkości, podwójna - idealny sprzęt do kopnięć obrotowych i okrężnych. Dopasowany do dłoni, anatomiczny kształt packi do kopnięć, sprężysty, krótki trzon i mocny uchwyt (guma) do owinięcia wokół nadgarstka zapewniają ćwiczącym efektywny i bezpieczny trening. Packi do sportów walki wykonane są ze skóropodobnego materiału i wypełnione pianką poliuretanową o zwiększonej gęstości, odporną na zbijanie i doskonale amortyzującą siłę uderzeń. Packi do sportów walki występują w dwóch wersjach: pojedynczej i podwójnej. Packa do kopnięć pojedyncza doskonale sprawdzi się jako pomoc dla osób zaczynających przygodę ze sportami walki, packa do kopnięć podwójna - dla treningu bardziej zaawansowanego.

W naszym sklepie kupisz packi treningowe przeznaczone nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. Do kupienia są także packi na sprężynie z możliwością mocowania do ściany, wówczas do treningu nie potrzebujemy asysty drugiej osoby.

Rozciągnięcie i rozgrzanie mięśni podstawą treningu bez ryzyka kontuzji

Każdy trening sportowy wymaga rozgrzewki i rozciągnięcia mięśni. Nie należy o tym zapominać. Dopiero w następnej kolejności możemy przystąpić do ćwiczeń z przyrządami! Packi do kopnięć powinny znaleźć się w wyposażeniu każdej sali treningowej, możemy je zakupić również do treningu w domu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium