Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Gruszki i piłki

Znaleziono produktów: 13

Nasze zdrowie, kondycja i samopoczucie, zależy od wielu czynników. Jednym z nich jest aktywność fizyczna. Wraz ze wzrostem świadomości co do zalet aktywności ruchowej, wzrosło zainteresowanie wszelkimi jej przejawami i tak odrodziły się sporty walki. Wzrost popularność boksu i sportów opartych na chwytach i uderzeniach, widać po ilości nowo powstałych klubów i zajęć oferujących taką formę aktywności. Jak każdy sport, tak i boks, oprócz zaangażowania ćwiczącego, potrzebuje odpowiedniego sprzętu i urządzeń treningowych. Dynamika i precyzja ciosów, to podstawa sportów walki, a gruszki i piłki treningowe są niezastąpionym sprzętem do doskonalenia siły, techniki uderzeń, refleksu i ogólnej kondycji zawodnika.

Czym jest gruszka bokserska?

To rodzaj worka treningowego kształtem przypominający gruszkę, uszyta ze skóry naturalnej lub winylu, wypełniona ziarnem kukurydzy bądź ścinkami. Solidne nici i szwy, a także często taśmy wzmacniające zapewniają wytrzymałość i niezawodność przyrządu. Gruszki bokserskie wykorzystują do ćwiczeń nie tylko zawodowcy, ale również amatorzy. Gdy jednak dopiero zaczynamy przygodę z "gruszką", należy zasięgnąć fachowej pomocy, by nie narazić się na niepotrzebne urazy. Wielkość i waga gruszki treningowej, zależy od naszej wagi, kondycji i umiejętności. W sprzedaży posiadamy gruszki 5 kg, a nawet 20 kg. Do wyboru mamy gruszki bokserskie wiszące na hakach, stojące i podwieszane za pomocą łożyska obrotowego pod platformą, a także piłki "refleksówki wypełnione balonem z powietrzem do pozorowania ataków przeciwnika, nauki wyczucia dystansu i unikania ciosów. Żaden trening nie może się obyć bez rozgrzewki i ćwiczeń ogólnorozwojowych. Piłki treningowe (alternatywa dla lekarskich), 1-4 kg, urozmaicają ćwiczenia, wzmacniają kondycję i wytrzymałość.

Gruszki i piłki treningowe – najlepszym partnerem do treningów

Gruszki i piłki treningowe są idealną pomocą do poprawiania techniki, refleksu i rytmu, a także skuteczne w rozładowywania stresu dnia codziennego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium