OCHRANIACZE NA ŁOKCIE

Znaleziono produktów: 13

W Polsce coraz większą popularnością cieszą się sporty i sztuki walki. Przybywa klubów, które proponują treningi boksu czy karate, ale także innych, mnie znanych dyscyplin. Poszukując dla siebie oryginalnych form aktywności, możemy trenować muay thai, krav maga czy MMA. Chociaż wielu osobom sporty walki kojarzą się z brutalnym sportem i mają opory co do ich trenowania, to warto chociażby zobaczyć, jak to faktycznie wygląda. Przede wszystkim sporty walki rozwijają wszechstronnie organizm, uczą dyscypliny, poprawiają refleks, wzmacniają kondycję, “rzeźbią” ciało i są lekarstwem na stres. W brew pozorom sporty i sztuki walki nie są bardziej ”kontuzyjne” od innych dyscyplin sportowych, tym bardziej, że aby zminimalizować ryzyko kontuzji używa się ochraniaczy na newralgiczne części ciała. I tak dla ochrony łokci wymyślono elastyczne ochraniacze łokcia.

Ochraniacze na łokcie do trenowania ciosów w muay thai, MMA, karate...

Ochraniacze łokci są niezastąpione do sportów walki, w których jedną z technik są ciosy łokciem. Podobnie jak kolano, łokieć jest stawem o skomplikowanej budowie i urazy “mu nie służą”, dlatego nie warto ryzykować kontuzji i zawsze należy używać ochraniaczy łokci do treningów.
Elastyczny ochraniacz na łokcie uszyty jest z miękkiej bawełny z dodatkiem elastynu (zapewnia swobodę ruchów i utrzymywanie się na ręku ochraniacza), dodatkowo posiada zapięcie na rzep pozwalające na lepsze dopasowanie do obwodu przedramienia, a ochronę samego łokcia stanowi wyprofilowana warstwa pianki, która skutecznie amortyzuje uderzenia zapobiegając urazom.

Ochraniacze na łokcie do kupienia w naszym sklepie

Wysokiej jakości i skuteczności ochraniacze łokci do sportów walki są do nabycia w sklepie Daniken. Oprócz ochraniaczy własnej marki, w sprzedaży posiadamy produkty RDX i Venum. Nie ryzykuj kontuzji, trenuj w ochraniaczach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium