Łapy trenera

Znaleziono produktów: 13
Łapy trenera - RIO - 7011/BKR Łapy trenera - RIO - 7011/BKR
Producent: Daniken
Cena: 109,90 zł
para
zobacz więcej
Łapy trenera - MASTERS - ŁZ-PU-1 Łapy trenera - MASTERS - ŁZ-PU-1
Producent: Sport Masters
Cena: 105,00 zł
zobacz więcej
Łapy trenera FPR-T1R - RDX - FPR-T1R Łapy trenera FPR-T1R - RDX - FPR-T1R
Producent: RDX
Cena: 199,90 zł
zobacz więcej
Łapa adidas Focus Łapa adidas Focus
Producent: Adidas
Cena: 259,90 zł
zobacz więcej
Łapy trenera - Daniken - Nero Łapy trenera - Daniken - Nero
Producent: Daniken
Cena: 129,90 zł
zobacz więcej
Łapy trenera LIGHT - VENUM - V-1119-114 Łapy trenera LIGHT - VENUM - V-1119-114
Producent: Venum
Cena: 229,90 zł
zobacz więcej

Każda dyscyplina sportowa, w której chcemy osiągnąć sukces wymaga treningów. Nie inaczej jest w sportach walki. Niewtajemniczonym trening bokserski zwykle kojarzy się ze skakanką i workiem treningowym, ale technikę, siłę i prędkość ciosów należy również ćwiczyć przy asyście drugiej osoby. Stąd też sprzęt do trenowania zwany łapy trenera.

Na czym polega w treningu rola łap trenera?

Jest to osłona dłoni dla osoby asekuracyjnej przed siłą uderzeń osoby trenującej, a dla ćwiczącego sprzęt do treningu kombinacji ciosów i technik bokserskich. Praca z wykorzystaniem łap trenera wyrabia celność, koordynację, wyczucie dystansu i szybkość, daje pewien obraz walki z przeciwnikiem.

Łapy trenera - jak to działa?

Jest to rodzaj packi wykonanej z ekoskóry lub skóry, wypełnionej wysokiej gęstości, wytrzymałą, lekką pianką poliuretanową, która jest odporna na odkształcenia i amortyzuje ciosy. Niektóre modele łapy trenera posiadają dodatkowo wkład żelowy w przedniej części, który wzmacnia efekt amortyzacji. Ściągacze, rzepy, paski mocujące utrzymują sprzęt na dłoni i zapewniają stabilność nadgarstka. Dla lepszego komfortu osoby asekurującej łapy trenera wyposażone są w otwory wentylacyjne, kieszeń z siateczką lub posiadają rozwiązania technologiczne - zarządzanie temperaturą. Dłoń się nie przegrzewa.

Łapy trenera profilowane czy proste?

Wybór zależy od Waszych preferencji. My polecamy łapy trenera profilowane, które zapobiegają ześlizgiwaniu się ciosów podczas uderzeń. Sprzedawane w parach łapy trenera są niezastąpionym pomocnikiem w treningach i nie powinno ich zabraknąć w żadnej szkółce bokserskiej. W naszym sklepie zakupisz wysokiej jakości łapy trenera takich firm jak RDX, Dragon, Venum, a także naszej marki Daniken. Urozmaicenie treningu bokserskiego z wykorzystaniem łap trenera przekłada się na lepsze, sportowe wyniki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium