Sporty walki od lat wzbudzają zainteresowanie nie tylko wśród mężczyzn. Coraz więcej osób obojga płci trenuje lub zamierza rozpocząć przygodę ze sportami walki. Na Muay Thai decyduje się coraz więcej osób. Wzrost zainteresowania tą dziedziną sportu przejawia się w ilości powstających szkółek i klubów.

Strój do Muay Thai

Generalnie ćwiczyć można w każdym ubraniu, które jest wygodne i nie utrudnia wykonywania ruchów. Ale odpowiedni strój, przeznaczony do konkretnego sportu, to sposób identyfikacji z daną dziedziną, dodatkowa motywacja i wzrost pewności siebie. W boksie tajskim (Muay Thai) istotną rolę odgrywają spodenki do treningu.

Spodenki Muay Thai

Ważny jest krój, który nie krępuje ruchów (krótkie, poszerzone nogawki) szeroki pas (10 cm) z wszytą gumą i dodatkowym wiązaniem. Taki sposób mocowania zapewnia utrzymanie się spodenek “na miejscu”. Boks tajski, którego jedną z cech są uderzenia kolanami i kopnięcia wymaga spodenek wygodnych, nieograniczających ruchów. Istotne znaczenie ma materiał z jakiego uszyte są spodenki do Muay Thai. Powinien odprowadzać wilgoć, co jest niezwykle istotne przy intensywnych ćwiczeniach. Spodenki Muay Thai rozpoznawalne są także po efektownym tajskim napisie i emblematach. Kolor spodenek do boksu tajskiego nie ma wielkiego znaczenia. Głównie chodzi o nasze odczucia estetyczne czy efekt “wow”.

Spodenki do Muay Thai w naszym sklepie

Specjalizujemy się w sprzedaży wszystkiego, co dotyczy sportów i sztuk walki. Spodenki do boksu tajskiego, które mamy w ofercie spełniają wymagania treningowe, a także potrzeby indywidualne ćwiczących. U nas kupisz spodenki Muay Thai damskie i męskie w każdym rozmiarze, bogatej kolorystyce i wzorach. Proponujemy spodenki naszej własnej marki DANIKEN, ale także innych, uznanych producentów. Jeśli szukasz spodenek Muay Thai – u nas z pewnością takowe zakupisz.

Polecamy sprawdzić również pozostałe spodenki sportowe dostępne w naszej ofercie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium