Everlast – jedna z najpopularniejszych marek sportowych, której największą rozpoznawalność i popularność przyniosła produkcja sprzętu i akcesoriów bokserskich. 110 lat obecności na rynku i tysiące zadowolonych sportowców, zawodowców, amatorów oraz zwykłych “śmiertelników”, którym produkty marki Everlast przypadły do gustu. Bo Everlast to przedsiębiorstwo, które oprócz słynnych akcesoriów bokserskich dostarcza sprzęt i akcesoria do MMA, na siłownię, do fitnessu, odzież sportową męską i damską, a nawet zegarki.

Everlast – marka z historią

A wszystko zaczęło się od stroju pływackiego. Syn krawca, zapalony pływak Jacob Golomb założył się, że uszyje strój, któremu nie dadzą rady codzienne treningi i słona woda. Tak też się stało. W małym warsztacie ruszyła produkcja kąpielówek. Kiedy w 1917 r. Jack Dempsey w poszukiwaniu wytrzymałego kasku bokserskiego trafił do Golomba, ten osobiście zaprojektował go dla niego. 15 rund w jednym kasku – rekord wytrzymałości. Dempsey zlecił produkcję całego swojego sprzętu. Rękawice bokserskie Everlast przyniosły Dempsey’owi tytuł mistrzowski w 1919 r. Od tego momentu marka zyskała rozgłos, który nieprzerwanie trwa do dziś. Tu należy wspomnieć, że spodenki bokserskie, które zaprojektował Everlast w 1925 r., zastąpiły wówczas używane ciężkie skórzane i stały się pierwowzorem znanych obecnie. Dorzucając do produkowanego sprzętu bokserskiego sprzęt gimnastyczny i fitness, a od 2007 – MMA, Everlast przypieczętował swą pozycję na rynku.

Opatentowane technologie Everlast

Warto podkreślić, że marka Everplast opatentowała technologie, dzięki którym jej produkty wyróżniają się na tle konkurencji. EverGel (amortyzacja), Everdri (odprowadzanie wilgoci), EverCool (regulacja temperatury ciała).

Sprzęt sportowy Everlast w sklepie Daniken

W poszukiwaniu wytrzymałych, wysokiej jakości produktów Everlast nie musisz wyjeżdżać do Stanów czy Wielkiej Brytanii (gdzie sprzęt i akcesoria Everlast są także produkowane). Wystarczy odwiedzić nasz sklep. Tu znajdziesz potrzebny sprzęt sportowy, akcesoria sportowe i odzież Everlast. Już takie sławy jak Muhammed Ali używały sprzętu tej marki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium