Ochraniacz krocza STANDARD / suspensor - 5201/BK

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 29,90 zł 29.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Ochraniacz krocza/ suspensor STANDARD

Wykonany z dzianiny bawełniano-poliestrowej z wyjmowaną formą z utwardzonego plastiku. Jest mały, komfortowy i dobrze dopasowany. Zajmuje mało miejsca i gwarantuje swobodę ruchów. Można prać ochraniacz po wyjęciu formy z kieszonki ochraniacza.

Ochraniacz ten został zaprojektowany w celu ochrony strefy krocza, przed ciosami i uderzeniami rąk, łokci, stóp nieuzbrojonego przeciwnika podczas treningu sztuk walk i boksu. Jednakże zawsze należy pamiętać, że żadne z akcesoriów ochronnych PPE nie może zapewnić pełnej ochrony. Należy zawsze zachowywać odpowiednią ostrożność podczas treningów sztuk walk itp.

Cechy produktu:

MATERIAŁ: elastyczno-bawełniana tkanina

WKŁADKA: plastik

Prezentacja i ograniczenia dla użytkownika:

Ochraniacz ten był testowany zgodnie z EN 13277-5 zarządzenia 89/686/EEC i osiągnął wymagane standardy. Nie należy umieszczać ochraniacza w gorącej wodzie lub w gorących przedmiotach lub zimnych przedmiotach. Ochraniacz nie może stanowić ochrony przeciwko twardym metalom. Uwaga: powyższy produkt oferuje tylko opisany poziom zabezpieczenia przedniej części krocza.

Bezpieczne Zakładanie: Załączone w komplecie paski użytkownik powinien ciasno zapiąć tak, aby ochraniacz nie zsuwał się, ale naciąg paska powinien wynosić 10-15%, tak aby nie krępował ruchów.

Dopasowanie i rozmiar: należy używać ochraniacza krocza w odpowiednim rozmiarze. Ochraniacz na krocze nie może być zbyt luźny ani zbyt ciasny. Nieprawidłowo założony nie zapewni optymalnego poziomu zabezpieczeni. Rozmiary ochraniacza wskazane są na opakowaniu. Dostępne rozmiary: S, M, L (S-134-152cm, M-152-170cm, L-188-202cm).

Ochraniacz:

Rozmiar Szerokość/max Długość
XS 27,5 / 45 cm 24 cm
S 30 / 49 cm 25 cm
M 33 / 55 cm 27 cm
L 34 / 58 cm 27 cm
XL 35 / 61 cm 28 cm

Miska:

Rozmiar Szerokość Długość
XS 11 cm 17 cm
S 13 cm 19 cm
M 14 cm 20 cm
L 14 cm 20 cm
XL 14 cm 20 cm

Kompatybilność: w celu optymalnego zabezpieczenia, w niektórych przypadkach konieczne może być użycie ochraniacza na krocze z innymi akcesoriami ochronnymi potrzebnymi przy ryzykownych treningach, w tym celu należy skontaktować się z dostawcą, aby upewnić się, że wszystkie posiadane ochraniacze są kompatybilne i właściwe do zastosowania.

Przechowywanie i transport: kiedy nie jest używany, ochraniacz ten powinien być przechowywany w pomieszczeniach o dobrej wentylacji, z dala od ekstremalnych temperatur. Nie należy nigdy umieszczać ciężkich przedmiotów na powierzchni ochraniacza. W miarę możliwości unikać nadmiernego składania (zginania) i zdecydowanie preferowane jest przechowywanie w pozycji wiszącej poziomej. W przypadku, gdy ochraniacz jest wilgotny, należy go osuszyć przed schowaniem.

Ostrzeżenie/reperacja: nie należy naprawiać lub modyfikować powyższego ochraniacza. W przypadku uszkodzeń ściegu lub rozciągniętej gumki, ochraniacze nie będą zapewniały właściwej ochrony i dlatego powinny zostać niezwłocznie wymienione. Nie podlega reklamacji guma.

Czyszczenie: Ochraniacz należy czyścić, kiedy tego wymaga, za pomocą bawełnianej szmatki lub papierowych chusteczek. Temperatura wody nie powinna przekraczać 40st. Ochraniacze powinny być czyszczone w taki sposób, aby nie uszkodzić kształtu lub wzoru.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium